SECRET OF YOUTH

מדיניות הפרטיות של סוד הנעורים

אנו בסוד הנעורים בע"מ ('סוד הנעורים בע"מ', 'אנחנו', 'אנו' או 'שלנו') מכבדים את הפרטיות שלך. מדיניות פרטיות זו ('המדיניות') מסבירה את נוהגי הפרטיות המקובלים עבור השירותים המקוונים שלנו באתר האינטרנט www.secretofyouth.co.il . המדיניות גם מתארת את הזכויות והאפשרויות העומדות לרשותך ביחס למידע האישי שלך.

אתר האינטרנט מספק תוכן ומידע אודות סוד הנעורים בע"מ ומספק את האפשרות לרכוש את המוצרים והשירותים שלנו ('המוצרים').

אינך מחויב על פי חוק לספק את המידע, ומתן המידע האמור נתון להסכמתך הבלתי מותנית. שירותים מסוימים (כגון שאילתות ורכישות מקוונות) באתר האינטרנט שלנו לא יהיו זמינים לאלה שבחרו שלא לספק את המידע המבוקש. אם אינך מספק את המידע הנדרש, לא תוכל להשלים את הרכישה שלך או לקבל תגובה לשאילתה שלך.

נתונים אישיים שאנו אוספים

רישום. על מנת לרכוש את המוצרים שלנו, באפשרותך להירשם דרך חשבון הפייסבוק או האינסטגרם שלך. קטגוריות המידע שאנו אוספים מחשבון הרשת החברתית שלך הן היקף המידע אותו מעמידה הרשת החברתית האמורה לרשותנו כברירת מחדל, בהתאם להגדרות הפרטיות שלך. המידע שאנו אוספים באופן זה כולל בדרך כלל את שמך המלא, כתובת הדוא"ל, תמונת הפרופיל ומידע אחר בפרופיל כגון תאריך לידה ומגדר ('פרטי רישום'). שים לב שחשבון הרשת החברתית שלך כפוף למדיניות פרטיות ולתנאי שימוש משלו.

פרטי רכישה. על מנת להשלים רכישה באתר האינטרנט שלנו, אתה נדרש לספק לנו את כתובתך הפיזית ופרטי התשלום. אם אינך מעוניין לספק את פרטי התשלום, תעמוד לרשותך האפשרות לספק את המידע דרך הטלפון. שדות חובה יסומנו בהתאם.

שאילתות. אם ברצונך לשלוח לנו שאילתה מכל סוג דרך טופס יצירת הקשר המקוון שלנו, תידרש לספק לנו את שמך, כתובת הדוא"ל ומספר הטלפון שלך ('פרטי שאילתה'). על מנת להגיב לשאילתות מסוימות, אנו עשויים לבקש ממך לספק  מידע נוסף (כגון המגדר שלך).

מידע סטטיסטי. כשאתה מבקר באתר האינטרנט שלנו, אנו נתעד ונאסוף מידע מסוים בקשר לביקור והשימוש שלך באתר האינטרנט שלנו, לרבות: כתובת IP (ומיקום), שעת ותאריך הגישה, סוג הדפדפן בו נעשה שימוש, השפה בה השתמשת, קישורים עליהם לחצת ודפי האינטרנט אליהם ניגשת ('מידע אנליטי').

כל המידע הנזכר לעיל ייקרא 'מידע אישי'.

השימוש בנתונים אישיים

אנו עשויים להשתמש במידע האישי המתואר לעיל לצרכים הבאים:

 • הפעלת אתר האינטרנט והנגשת התכונות והפונקציונאליות במסגרתו;
 • יצירת קשר איתך בנוגע לשאילתות ששלחת;
 • על מנת לשלוח לך תקשורות שיווקיות, בכפוף להסכמתך המפורשת;
 • ביצוע מחקרים, סקרים ופעילויות דומות אחרות בקשר למוצרים ולשירותים שלנו;
 • פיתוח ושיפור המוצרים והשירותים שלנו כמכלול, ושיפור והרחבת השירותים והתוכן המוצעים באתר האינטרנט;

חומרים שיווקיים. בכפוף להסכמתך המוקדמת, אנו נשתמש בפרטי השאילתות שלך או בפרטי הרישום שלך כדי ליצור איתך קשר מדי פעם, בין אם על ידנו או על ידי נציג מטעמנו, לרבות על ידי שליחת דוא"ל ומידע הקשור לשירותים ולמוצרים שלנו ('תקשורות שיווקיות').

באפשרותך 'לבקש לצאת' (otp-out) מהשימוש בפרטי הפרופיל שלך לצורכי תקשורות שיווקיות בכל עת על ידי שליחת דוא"ל לשירות התמיכה שלנו בכתובת: info@secretofyouth.biz. בעשותך כן, אנו רק נמחק את המידע שלך מרשימת הדיוור שלנו, ונמשיך לעבד את המידע האישי שנשלח לנו הנחוץ כדי לספק לך את השירותים.

שיתוף הנתונים האישיים

אנו לא נשתף את המידע שלך עם גורמי צד שלישי, למעט במקרים הרשומים להלן או כאשר אתה נותן את הסכמתך המפורשת והמיודעת:

 • אנו נשתף את המידע האישי שלך עם ספקי השירותים שלנו (כגון Google) המסייעים לנו בפעילות הפנימית של אתר האינטרנט שלנו ובשירותים שלנו.
 • אם הפרת הסכם כלשהו שיש לך איתנו (לרבות מדיניות זו), ניצלת לרעה את זכויות השימוש שלך באתרי האינטרנט, או הפרת את הדין החל, המידע האישי שלך עשוי להיות משותף עם הרשויות המוסמכות, רשויות אכיפת החוק וגורמי צד שלישי (כגון יועצים משפטיים), לצורך טיפול בהפרה;
 • אם רשות שיפוטית, ממשלתית או רגולטורית מחייבת אותנו לגלות את המידע האישי שלך;
 • אם הפעילות של אתרי האינטרנט מאורגנת במסגרת שונה, או דרך מבנה או ישות משפטיים אחרים (למשל עקב מיזוג או רכישה), אנו נשתף את המידע האישי שלך כדי לאפשר את השינוי המבני.

אבטחה ושמירת נתונים

שמירה. אנו נאחסן את המידע האישי שלך למשך 7 שנים לפחות מהיום בו רכשת מוצרים באתר האינטרנט שלנו. אנו מחויבים לעשות זאת על מנת לעמוד בדרישות הדינים החלים השולטים בפעילות העסקים שלנו.

הקטגוריות הבאות של נתונים אישיים נשמרות למשך חודש אחד (או פחות) מקבלת הזמנת הרכישה ממך, אלא אם הוצאה הזמנה אחרת: מגדר, נתוני תעבורה, תאריך לידה, פרטי תשלום.

אמצעי בטיחות. אנו מיישמים אמצעים כדי להפחית את הסיכונים לנזק, אובדן מידע וגישה לא מורשית למידע או שימוש לא מורשה במידע. אנו גם מבקשים מהחברות המסונפות לנו ליישם אמצעים דומים על מנת לשמור על המידע שניתן להם. עם זאת, על אף שהאמצעים נועדו לשמור על המידע האישי שלך באופן בטוח, איננו יכולים להבטיח את הגנתו המוחלטת.

העברות נתונים חוצות גבולות. בסיס פעילותנו הוא בישראל. מידע שאנו אוספים ממך יעובד בישראל, המוכרת על ידי הנציבות האירופית כבעלת הגנה הולמת על נתונים אישיים. מידע מסוים עשוי להיות מאוחסן באופן חיצוני באמצעות שירותי ענן כגון Google. אנו נעביר את המידע האישי שלך רק למדינה או לחברה הנחשבות על ידי נציבות האיחוד האירופי ככאלה המפעילות רמה הולמת של הגנה על נתונים, או במסגרת אמצעי הגנה הולמים אחרים שנקבעו על פי הדין החל.

הבסיס החוקי לעיבוד הנתונים שלך.

 • הבסיס החוקי לאיסוף ועיבוד המידע כשאתה מוציא הזמנה הוא נחיצותו ליישום החוזה בינך (או בין החברה שאתה מייצג) לבינינו, ועל מנת לספק לך משוב, הערה או שירות בתגובה לשאילתות שאתה מעלה;
 • הבסיס החוקי לעיבוד ואיסוף מידע אנליטי הוא האינטרסים הלגיטימיים שלנו בהפעלת אתר האינטרנט שלנו, הניהול השוטף של העסק שלנו ופיתוח עסקי;
 • הבסיס החוקי לאיסוף ועיבוד המידע שלך לצורך תקשורות שיווקיות הוא הסכמתך המפורשת;
 • עיבוד ושמירת נתונים נוספים עשויים להתבצע על בסיס דרישות חוקיות.

עדכונים למדיניות

מעת לעת, אנו עשויים לשנות מדיניות זו. אנו ניתן לך הודעה על שינויים אלה באמצעות ממשק אתר האינטרנט או, אם אתה משתמש רשום, על ידי הודעת דוא"ל שתישלח אליך. אם אינך מסכים למדיניות המעודכנת, אתה נדרש להימנע מביקור באתר האינטרנט ואנו רשאים לסגור את החשבון שלך. הגרסה העדכנית ביותר של מדיניות זו נגישה תמיד באתר האינטרנט.

יצירת קשר איתנו

באפשרותך ליצור איתנו קשר דרך אתר האינטרנט על ידי הגשת שאילתה מקוונת או דרך קו שירות הלקוחות שלנו בטלפון 03-6343444, או בפקס במספר 03-5534094, ובדואר אלקטרוני בכתובת info@secretofyouth.biz. אנו נעשה את מיטב המאמצים על מנת לפתור את הבעיה שלך בהקדם.

עדכון אחרון: 8 באוקטובר, 2018.